אינטרוואלים - ZEUS
אימון דינאמי ועצים המשלב עבודה אירובית עם עבודה על כוח השריר
מדובר באחד האימונים הטובים ביותר לירידה במשקל מאחר ואימון האינטרוואלים יכול להעלות משמעותית את תהליך שריפת השומן בגופו של המתאמן.

אינטרוואלים ב-ZEUS:
6 פעמים בשבוע (בוקר וערב) בסטודיו ZEUS ובסטודיו 2
המדריכים שלנו:
ניסים אדרי , קארין עמר , מיטל כהן , שניר סימן טוב , נגה מילס , רונית ויינשלבוים

משך האימון:
55 דקות
מטרת האימון היא שריפה מאומצת של קלוריות מהשומן. השילוב הייחודי מעניק עבודה אירובית לצד חיזוק כוח השריר. הנחת היסוד העומדת מאחורי אימון זה היא שהמתאמנים עובדים ממש קשה לפרק זמן קצר ולאחר מכן יש תקופת החלמה או התאוששות אקטיבית. אימון אינטרוואלים משפר את סיבולת לב ריאה בעיקר באמצעות העלאת סף חומצת חלב על-ידי שיפור יכולת הגוף לסלק את חומצת החלב מזרם הדם.

יתרונותיו של אימון האינטרוואלים באים לידי ביטוי בשיפור וחיזוק הכוח בשרירי הרגליים,שריפת שומן גדולה יותר בזמן קצר יותר וביצירתו של תהליךבגוף שנקרא EPOC, שגורם לגוף לשרוף שומן גם במשך השעות שלאחר האימון. יתרון נוסף שבאימון אינטרוואלים הוא שהמתאמן יכול לבצע אימון מאוד קשה שבדרך כלל לא ניתן לבצע באימון במאמץ אחיד וממושך.

במהלך האימון מבצעים פעילות אנאירובית עצימה למשך זמן קצר בשילוב פעילות אירובית מתונה לזמן ארוך יותר ושוב חוזר חלילה. בסיומו של האימון ישנו חלק של הרפיה ומתיחות. בנוסף, במהלך האימון ישנו שימוש באביזרי עזר קטנים כגון: גומיות, משקוליות וכדורים קטנים. האימון משלב מוזיקה אנרגטית ויוצר בקרב המתאמן אנרגיות והזעה מאומצת.

לחץ כאן לקבלת הצעת מחיר משתלמת ולקביעת פגישת יעוץ חינם

המטרות של האימון:

התחבר לעוצמות שבחוויית הכושר שלך