אירובי דאנס - ZEUS
אימון המשלב תנועה, ריקוד במגוון סגנונות ורצפי תנועה מאתגרים
אימון אירובי סוחף . האימון הינו אנרגטי במיוחד ומותאם לצעירים ומבוגרים המעוניינים לזוז, לרקוד, ולשפר את הופעתם על משטח הריקודים.

אירובי דאנס ב-ZEUS:
פעמיים בשבוע (בשעות הבוקר) בסטודיו זאוס
המדריכים שלנו:
שי עוזרי

משך האימון:
55 דקות
אימון אירובי דאנס ב-ZEUS מכיל סגנונות הלקוחים ממחול המשולבים אל תוך אימון האירובי באופן קליט, מרקיד ותוסס. באימון אירובי דאנס נהנים המתאמנים ממוסיקה מלהיבה וקומבינציות שדורשות גם קואורדינציה. האימון עובד מצויין על סבולת לב ריאה וגורם להזעה ולשריפת שומנים. הפעילות האירובית מגבירה את קצב הלב ומעלה את צריכת החמצן בגוף. פעילות אירובית תורמת לשיפור הכושר הגופני וירידה במשקל, מחזקת שרירים, מגבירה שליטה על לחץ דם, משפרת המערכת החיסונית, תפקוד הלב ומצב הרוח.

המסגרת הקבוצתית בה מתבצע אימון אירובי דאנס יוצרת תחושה של משהו קבוע ומחייב וכן תמיכה הדדית מצד חברי הקבוצה ויצירת קשרים שמעבר למפגשי החוג. מדריכי אימון אירובי דאנס המקצועיים של ZEUS משתמשים במהלך האימונים במוזיקה קצבית, מקפיצה ומדבקת, מבטיחים את בטיחותם של המשתתפים באימון וכן את הצלחתו של האימון.

אימוני אירובי דאנס, אשר מתאימים לכל שכבות הגילאים, החלו לתפוס תאוצה בארצות הברית של שנות ה-60 וזאת בעקבות צורך בגיוון הפעילות האירובית המסורתית, אך את עיקר התנופה נשייך בהערכה רבה לשחקנית ג'יין פונדה, אשר העניקה לאירובידאנס תדמית אתלטית, בריאה, זוהרת ואופנתית.

לחץ כאן לקבלת הצעת מחיר משתלמת ולקביעת פגישת יעוץ חינם

האימון:

להתחבר לעוצמות שבחוויית הכושר שלך