זומבה - זאוס
אימון אירובי דאנס המשלב במסגרתו מקצבים לטיניים
אימון מהנה עם מקצבים מקפיצים. המקצבים של האימון מגוונים כגון : סלסה, צ'ה צ'ה, מרנגה, קומביה, סמבה ועוד, ביחד עם מקצבים בינלאומיים כמו היפ הופ וריקודי בטן. האימון משלב בתוכו אלמנטים של אירובי ווכושר והוא מתבצע באנרגיות גבוהות במיוחד, מוזיקה מדליקה, מצב רוח טוב וכיף - דבר המאפשר למתאמן תחושת שחרור ופורקן אנרגיות במהלכו.
שיעורי זומבה בזאוס ראשון לציון - 5 שיעורים בשבוע (בוקר וערב) בסטודיו ZEUS
המדריכים שלנו: מריו גוטיירז (מאסטר הזומבה של ישראל) , שירי להב
משך האימון: 55 דקות

הירשמו לחוג זומבה מקצועי ומהנה בזאוס ראשון לציון!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: 

אחד הדברים המייחדים את אימון זומבה הוא שהקומבינציות המשולבות במסגרתו הינן מאוד קלות וקליטות לביצוע, כך שכל מתאמן או מתאמנת יכול/ה לבצע אותן. הקומבינציות מורכבות מצעדים בסיסיים של מקצבים לטיניים בוריאציות מגוונות המשלבות גם תרגילי כושר ותנועות של ריקוד.
Zumba ZEUS from Creative Fish on Vimeo
יתרונותיו של אימון הזומבה ב-ZEUS רבים, גם מבחינת הפעילות הגופנית וגם מבחינת הנפש. האימון מאפשר לחטב ולעצב את הגוף, זאת באמצעות שריפה של בין 500-800 קלוריות לשעת פעילות, לשרוף שומנים בכל הגוף ובמיוחד במקומות כמו יריכיים, ישבן, וזורועת, לשפר את תנועת הגוף, להפעיל את השרירים הגדולים: בטן, גב, רגליים, להעלות את הבטחון העצמי ולהשתחרר מהמתחים של היום תוך תחושת רעננות ונינוחות.
מנויות ZEUS לא חוסכות בשבחים על חוגי הזומבה במועדון:
מושג הזומבה הומצא בשנת 1999 על-ידי אלברטו פרז, הידוע בכינוי בטו, אשר הדריך לשיעורי אירובי בקולובמיה ובאחד מאימוניו גילה ששכח את ציוד המוזיקה שלו. הוא שלף כמה דיסקים שהיו לו בתרמיל עם מכלול השירים שאהב לשמוע בחיי היום יום -שירים במקצבים לטיניים מסרתיים כמו קומביה ומרנגה והתחיל לאלתר את השיעור. מתוך אלתור המהפכני הזה נולד קונספט חדש אנרגטי וכיפי – זומבה. מאז אימון הזומבה הפך להיות אחד הסגנונות המובילים והלוהטים בעולם והוא בקצב מסחרר גם בארץ.

 
מתעניינים בשיעורי זומבה בזאוס ראשון לציון? השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות: