חזון - VIM
מועדון ZEUS שם לעצמו כיעד להוות את הסמכות המובילה בישראל בשירותים כוללים לתחום אורח החיים הבריא והמאוזן תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, מקצועיות ושירותיות.
בזכות המתקנים המתקדמים והמגוונים והאיכות האנושית פועל ZEUS לשיפור ושדרוג איכות חייהם של לקוחות המועדון ולעיצוב חייהם באופן בריא ומאוזן.

מטרתנו ב-ZEUS היא ליצור בקרב לקוחות המועדון אנרגיה אין סופית בגוף ובנפש ולהעניק להם חיוניות לחיים מושלמים עם המשפחה, בעבודה, בשעות הפנאי, מדי יום ולמשך כל חייהם. ZEUS שואף להעניק ללקוחותיו סיפוק הוליסטי ומקיף לכל צרכיהם בתחומים הקשורים לגוף, בכל הרמות – מנטאלי, חברתי, רוחני ופיזי.

המועדון שם דגש על יצירת אורח חיים בריא תוך כדי הנאה והצלחה בפעילות המותאמת אישית בצורה המקצועית ביותר. לפיכך, המועדון מפנה דגש על הבנה ויישום תהליך ארוך טווח של התנהלות בריאה תוך כדי ביצוע פעילות גופנית המותאמת לצרכים האמיתיים והמיועדת לשפר את היכולת הפונקציונאלית של כל לקוח. 

ZEUS שואף להעניק ללקוחות את אווירת השלמות הייחודית במתחם מרווח בעל מגוון האופציות הגדול ביותר הקיים היום בישראל בכל תחומי איכות חיים והכושר. בזכות העיצוב המרהיב, המכשור המודרני, וגיוס אנשי המקצוע בעלי הידע הגדול ביותר בתחומי אורח החיים הבריא, נחשב ZEUS למתחם הבריאות והפנאי הגדול והמפואר בישראל,  והוא מזמין את לקוחותיו לגלות עולם חדש ומרגש, בו יוכלו לעצב מחדש את חייהם להרגיש טוב עם עצמם ועם גופם ולא פחות חשוב, ליהנות מהדרך! 
להתחבר לעוצמות שבחוויית הכושר שלך

חזון ZEUS

דף הבית > חזון VIM
072-3304248