יוגה בזאוס ראשון לציון
אימון הוליסטי המבוסס על פילוסופית חיים עתיקה
אימון הכולל מערך תרגילים המעודד את האיחוד בין הגוף, התודעה והנפש ובצורה זו למזער את הסבל ולשפר את איכות חיינו. האימון מהווה עבור המתאמן מסע פיזי ו/או מנטאלי ורוחני שמטרתו להרגיע את תנודות התודעה, ודרכו הוא מקבל כלים להתמודד עם הקשיים האישיים שלו, פיזיים או נפשיים.
יוגה ב-ZEUS:
יוגה ויניאסה, יוגה ויניאסה דינאמית, אשטנגה יוגה, BASIC YOGA.
לצפייה בלוח החוגים
לחץ כאן

 
המרכיבים העיקריים של אימוני היוגה הם נשימה מווסתת, תנועה בין תנוחות שונות, ומדיטציה, המכוונים להשגת יתרונות בריאות פיזית ורגשית, כאשר היעד האולטימטיבי הינו הגשמה עצמית. ישנם הרבה סגנונות של יוגה הכוללים חלק או את כל המרכיבים האלה. רוב תרגולי היוגה מתמקדים על יציבות, מדיטציה ושליטה על הנשימה. מחקרים הראו כי אימוני יוגה מורידים באפקטיביות את התסמינים של תסמונת מנהרת שורש כף היד, תסמונת מעי רגיז, אסטמה, אפילפסיה עמידות לתרופות, שמירת משקל, סכרת, מיגרנות, איידס ודיכאון. עוד נמצא כי אימוני היוגה מסייעים לשיפור איכות השינה, להפגת המתח, לדיכוי כאבים, ולפיתוח גמישות וכוח.

תנוחות היוגה השונות עוזרות למתאמן לשמור על חוסנו של הגוף ועל הגנתו מפני מחלות. התנוחות השונות מפחיתים עייפות ומשרים רוגע, ומצב רוח טוב. בכל תנוחה ותנוחה (אסאנות) מושפעים איברים שונים. תרגול של יוגה לאורך זמן הכולל: מתיחות, כפיפות, פיתולים ונשימות נותן לגוף להשתחרר ולכנס למצב של הרפייה. היוגה מיועדת לכל אדם, אשר אינו סובל מבעיות בריאותיות כלשהן. היוגה אינה תחרותית ומומלץ לבצע את התרגילים לאט, תוך הקשבה מלאה לצרכי הגוף. ניתן לשלב אותה כחלק מאורח חיים בריא הכולל תזונה נכונה, ולעיתים, דיאטה.

מועדון ZEUS מציע למתאמנים 3 סוגים שונים של אימוני יוגה המסווגים לפי רמות:

מתעניינים בשיעורי יוגה בראשון לציון?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
יוגה אשטנגה
אימון במסגרת מובנית של אחת מדיסיפלינות היוגה, אשר מהווה תרגול סדרות קבועות של אסאנות (תנוחות). ומעניקה מבנה מסוים והדרגתי של תרגול ב-8 שלבים: יאמה (ריסונים), ניאמה (קיום החוקים), אסאנה (תנוחות), פרניאמה (בקרת הנשימה), דהרנה (התכנסות החושים), דיאנה (מדיטציה), וסמדהי (מצב של תודעת על). 

יוגה ויניאסה
אימון יוגה המבוסס על רצף תנוחות משתנה בזרימה תוך נשימה איטית ודיוק רב בביצוע בתנוחה ושהייה. השיטה מבוססת על תרגול האשטנגה יוגה והאיינגר יוגה ומבליטה דגשים שונים: זרימה, תנועה, נשימה סדירה, ריכוז והרפייה. ויניאסה ( = סינכרוניזציה של תנועה ונשימה) יוצרת הקשבה ומודעות פנימית ובאמצעות השקט מקדמת אורח חיים בריא.


Basic Yoga  
אימון יוגה המבוסס על רצף תנוחות המשתנה בזרימה תוך נשימה איטית ודיוק רק בביצוע התנוחה.  יוגה המתאימה למתחילים, אנשים שנדרשת להם פעילות פיזית מתונה.  שיעור המסייע לגמישות ושיפור היציבה.

 
הירשמו לשיעורי יוגה בראשון לציון! שיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: