שיתוף פעולה עם ייקב יינות אמפורה - VIM
יקב אמפורה הממוקם בחוות מקורה אשר בכרם מהר"ל ונמצא בליבו של הכרמל המערבי, אחד העתיקים באזורי היין בארץ ובעולם כולו.
היקב הינו שותף אסטרטגי נוסף של VIM ואנחנו מזמינים אתכם לטעימות יין בבית הקפה של המועדון להכיר וליהנות מטעמים וריחות חדשים ומפתיעים של מגוון היינות המובחרים.
אודות יקב אמפורה:

"ייננות היא מקצוע, מדע, אומנות ויצירתיות. האווירה הרוחנית והאפשרויות הטכנולוגיות המצויות ביקב אמפורה, נותנות ליינן את המקום לבדוק, לפתח ובסופו של דבר לממש את הפוטנציאל האישי שלו. חלמתי לעבוד בתנאים כאלה ואני יודע שרבים מעמיתיי היו רוצים לעבוד ביקב כמו אמפורה". ד"ר ארקדי פפיקיאן, יינן ראשי
ייצור היין נעשה בתחילה בסככה מקורה בחווה ועבר לפני מספר שנים אל מבנה אבן מרשים שהוקם בפתחה של החווה, הכולל את איזור הייצור ומרכז מבקרים מסביר פנים.

בשנת 2008 תוך שיתוף פעולה עם גיא רילוב, רכשה את היקב משפחת דובוב, נופי בראשית אלו קסמו להם והשתלבו באהבתם לארץ וליין.

מאז עובר היקב תהליך התחדשות ושיפור מתמיד, כרמי איכות ניטעו, ידע וטכנולוגיה עילית הוכנסו לשימוש ומעל הכול - צוות מקצועי ומנוסה, בראשותו של היינן ד"ר ארקדי פפיקיאן, מבכירי הייננים בישראל, שמנצח על המלאכה באהבה, במיומנות ובהקפדה רבה. כל זאת במטרה להקים ולייצר יין ישראלי באיכות הגבוהה ביותר.

בשאיפתו לשלמות וליצירת סטנדרטי איכות בקנה מידה עולמי, גייס היקב את יועץ הייננות, החשוב והמוערך בעולם, מר מישל רולאן. הבעלים של עשרה יקבים ויועץ לעשרות יקבים במדינות רבות, נחשב לאחד מאנשי המפתח של תעשיית היין העולמית, בעל פרספקטיבה בינלאומית יוצאת דופן ומפורסם במגע הקסם שלו באיזון ובליטוש יינות איכות.

לחצו כאן לכניסה לעמוד הפייסבוק של יקב אמפורה

יקב אמפורה הוקם בשנת 2000 על ידי גיא רילוב והיינן גיל שצברג.

להתחבר לעוצמות שבחוויית הכושר שלך

יקב יינות אמפורה

דף הבית > שיתופי פעולה > יקב יינות אמפורה
072-3304248