כושר ותזונה חייבים ללכת יחד - VIM
תכנית דיאטה מותאמת אישית מהווה רכיב הכרחי בכל תכנית ייעודית לשינוי מראה הגוף,
כאשר במרבית המקרים מדובר ברצון לרדת במשקל ובהיקפים. לצורך כך לא מספיק לאכול פחות (עד בכלל לא), כפי שאנשים רבים מנסים לעשות (ובסופו של דבר נכשלים להגיע אל ייעדם), מאחר ולרוב שיטה זו תגרום להם בטווח הארוך לשבירה פיזית ומנטלית, שסופה חזרה למשקל המקורי, או אף הידרדרות למשקל גבוה יותר מהמשקל בנקודת הפתיחה. הדרך הנכונה והבריאה ביותר היא לדעת לשלב בין התזונה הנכונה לבין פעילות גופנית שוטפת.
באמצעות השילוב המנצח של תזונה נכונה ופעילות גופנית, מתאפשרת, למעשה, שמירה על השרירים שלנו, וזאת במקביל עם הירידה במשקל, בצורה זו, מתאפשר "לפגוע" עד כמה שניתן בשומן המיותר שנצבר בגוף, אך בד בבד, לשמר את המשקל "החיובי" שבגופינו – השרירים, המינרלים, המים, העצמות וכל רקמה וחלק שאינם שומן. מעבר לפן הבריאותי החשוב, מדובר בשיקול אסתטי רב עוצמה. ללא השרירים המייצבים, מראה גופינו יהיה רופס, מקומט ולא מושך. תהליך זה נקרא "שינוי בהרכב הגוף" והמראה הסופי שמתקבל מרשים מאוד. הגוף נראה יציב, גמיש ומוצק וכמובן שהפועל היוצא הוא לא פחות חשוב: בריאותנו משתפרת, עור הגוף נמתח, רמת הערנות עולה והתפקוד כולו משתפר משמעותית.
על מנת להגיע לתוצאות הרצויות בצורה הנכונה ותוך פרק זמן קצר למדי, יותר ממומלץ להיעזר באנשי מקצוע מנוסים ומתאימים, שילוו אתכם באופן אישי לכל אורך התהליך. מועדון הכושר VIM שבראשון לציון מעמיד לרשות לקוחותיו מספר גורמי מפתח המסייעים להם לאורך כל הדרך להגיע אל היעדים הרצויים. בנוסף למדריכי הכושר המסייעים בהרכבתן של תוכניות אימון אישות ומכוונות מטרה, מפעיל המועדון מחלקה לייעוץ כושר וכן מעמיד לרשות המתאמנים אפשרות להיפגש עם תזונאית מוסמכת מטעמם חברתו של ד"ר שון פורטל, שנחשב לאחד המומחים המובילים בתחום התזונה בישראל. גורמים אלה עובדים בשיתוף הפעולה מלא ביניהם ובאמצעות מעקב ובקרה אחרי כל מתאמן, מתקיימת הלימה מקצועית ונכונה בין כל שלבי התכנית לדיאטה. בצורה כזו, כל מאמן יודע כמה, מתי ומה לאכול וכן כמה מתי ואיך להתאמן. בסופו של דבר, התוצאות הרצויות לא מאחרות להגיע. 

לסיכום, חשוב לזכור שכדי לחטב בצורה נכונה ויעילה את הגוף, מאוד חשוב לבצע זאת בצורה מאוזנת ובעיקר מבוקרת באמצעות גורמים מקצועיים המלווים את כל התהליך. כשרוצים לחטב את הגוף בתוך פרק זמן קצר, לא פעם עושים זאת בדרך שגויה, הן בהיבט התזונתי והן בהיבט הספורטיבי. הדבר עשוי להוביל לבעיות רבות, ביניהן שינוי לרעה בחילוף החומרים, העלאת אחוזי השומן (מה שאף גורם למראה חיצוני פחות טוב), העלאת הביכוי להיפצע ועוד. לכן, חשוב לדעת להתייעץ עם גורמים מוסמכים בתחום ולזכור שלא מספיק רק לאכול נכון, אלא שגם פעילות הספורטיבית יש השפעה מכרעת על התוצאות.

איך נגיע למטרה?

להתחבר לעוצמות שבחוויית הכושר שלך

כושר ותזונה חייבים ללכת יחד

דף הבית > מאמרים > כושר ותזונה חייבים ללכת יחד
072-3304248