סיפורי הצלחה - VIM

סיפורי הצלחה

דף הבית > סיפורי הצלחה
072-3304248
אבי שאמיל
תכירו את אבי שאמיל, בן 29, אדריכל ומעצב פנים, מתאמן ב-VIM מיום הפתיחה, מקפיד לרוץ 3 פעמים בשבוע 10 ק"מ על הליכון  ו-3 פעמים בשבוע משתתף בחוגי ספינינג.

"הגעתי למצב ששקלתי 120 ק"ג. באמצעות הכוונה מקצועית המשלבת ייועץ תזונתי ואימונים אישיים, הורדתי 45 ק"ג ומאז אני מצליח לשמור על משקל יציב".
רותם וייס
תכירו את רותם וייס, בת 26, מאורסת, מתאמנת למעלה משנתיים ב-VIM, פוקדת דרך קבע את חוגי הספינינג לשריפת שומן והרבה תרגילי כוח ששומרים על עיצוב הגוף.

"בחיי הסטודנטיאליים ובכלל, הקיפו אותי מלא בנות חטובות ושזופות. החלטתי לקחת את עצמי בידיים כי היה לי ברור שאני יכולה להיראות ולהרגיש יותר טוב"
אריה אשכנזי
תכירו את אריה אשכנזי, בן 39, בעלים של חברת "נחמיאס" - איסוף נייר למיחזור, הוריד 65 ק"ג באמצעות הרגלי אכילה מסודרים והמון כושר.

"אני משתתף בחוגים אירוביים, כגון אינטרוואלים וקיקבוקס. פעמיים בשבוע אני עושה אימונים אישיים עם המדריך האגדי, מיכאל. האימונים האישיים מעניקים לי הכוונה מקצועית ואישית עד הפרט הכי קטן וזה מעניק לי המון ידע ותחושת סיפוק מלאה".
ורד בדוסה רוטרו
תכירו את ורד בדוסה רוטרו, בת 38, מנויה 3 שנים ב-VIM, מאפרת מקצועית בעיקר של ידוענים, עובדת סביב השעון, מתאמנת כל יום בחוגים ובחדר הכושר.

"ברגעים המאתגרים שעברתי, מצאתי ב-VIM תוכן אמיתי שמילא את חיי. האנשים והמגוון הרב של הפעילויות מילא את שיגרת יומי והשאיר אותי עסוקה בדברים".
איריס זיידנר
תכירו את איריס זיידנר, בת 54, מורה +3, עברה בעבר תאונה קשה, בה שברה את שתי ידיה וחלתה בסרטן השד. כיום מתאמנת באימונים אישיים עם איל ומשלבת חוגי סטודיו.

"אפשר לומר שהגוף שלי התפרק. הגעתי ל-VIM על מנת לשפר את איכות חיי. מאחר והבנתי שאין חלקי חילוף למה שני צריכה בגופי, החלטתי להיכנס לעבודה מוקפדת ומקצועית כדי שאחזור למסלול החיים".
רמי שכטר
תכירו את רמי שכטר, בן 49, בעלים של משרד פרסום דיגיטאלי ומדריך גלישת סאכי בזמנו הפנוי. 

"הספורט והגלישה אצלי הם דרך חיים. אין כמו לעשות סשן גלישה יחד עם הילדים. בסשן כזה כולם באותו גיל וגם קצת אחרי... אבל לא תמיד זה מספיק (פיזית). VIM דואגים להשלים את החסר ואני מקבל לא מעט פידבקים על כך".