ספינינג בראשון לציון - זאוס - Real Ryder
אימון רכיבה אנרגטי במיוחד
זהו אימון המתבצע על-גבי אופנים מיוחדים (בלעדיים ב-VIM) בעלי שילדה גמישה, אשר מאפשרים למתאמן תנועה המדמה רכיבת כביש ושטח בליווי מוזיקה סוחפת. מדובר באימון שאינו גורם לזעזועים במערכת השלד, קל למפרקים והוא יכול להיות מותאם לקבוצות גיל רבות ולרמות שונות של כושר גופני.
Real Ryder ב-ZEUS-  12 פעמים בשבוע (בוקר וערב) בסטודיו ספינינג
המדריכים שלנו:
רונית צוקרל , שרון שאולי , ענת בן יעיש , קרני שלו , שי זלצמן , שי ינקוביץ , איתי מרוחם , מירב דותן
משך האימון: 55 דקות
הייחודיות באופניי ה-Real Ryder באה לידי ביטוי בעבודה המאסיבית המתבצעת במהלך הרכיבה על שרירי ה-CORE (שרירי הליבה של המתאמן), כאשר הכידון הקדמי זז מצד לצד והאתגר העומד בפני המתאמנים הוא להתייצב עליו. נוסף, במהלך הרכיבה מתקיימת עבודה על פלג הגוף העליון, ידיים ובטן, ובמקביל ישנו שילוב של עבודה על סיבולת לב ריאה וכוח מתפרץ העיקרון באימון הוא לדווש ובמהלך הדיווש, לעמוד, לרדת, לנפנף ולבצע תרגילים כוח שונים. והעיקר לשרוף כמה שיותר קלוריות תוך כדי הנאה ובידור.

באמצעות כפתור העומס ניתן להעלות ולהוריד את דרגת הקושי, בהתאם לרמת הכושר של המתאמן. לכן, גם שיעור קבוצתי שבו המדריך נותן הנחיות כלליות לכל חברי הקבוצה, יכול להתאים לאנשים בעלי רמות כושר שונות, ובעלי מטרות שונות.

היתרון המשמעותי של אימן ספינינג Real Ryder הוא שריפת קלוריות מוגברת ביחס לאימון ספינינג רגיל וגירוי מקסימאלי לשיפור הכושר הגופני. קיימים מספר פרמטרים שונים שקובעים את עצימות האימון וכל מתאמן ומתאמן עשוי לבצע את האימון בעצימות שונה. כמו כן, מתאמנים שונים הם בעלי רמות כושר שונות ולכן בעלי ביצועים שונים. מתאמנים בעלי כושר מאוד גבוה יכולים לשרוף עד 1,000 קלוריות בשעה ואילו מתאמנים מתחילים ישרפו רק כ-300 קלוריות בשעה. זו לא הפעילות שקובעת את כמות שריפת הקלוריות הנשרפת אלא הביצועים עצמם.

המסגרת הקבוצתית בה מתבצע האימון ב-ZEUS גורמת למתאמן חסר המוטיבציה לגלות מאגרי אנרגיה סמויים ולבצע פעילות גופנית מאומצת ומהנה. המוזיקה המלווה את האימון היא קצבית ואנרגטית, שמכתיבה את קצב העבודה. השילוב של כל אילו גורם למתאמן להרגיש בטוח להזיע, להתפרע ובכל זאת להישאר בטווח ובקצב הנכון. האימון מעניק למתאמנים תחושת עילוי ושייכות לקבוצה והרגשה ש"אני לא לבד כאן".

אופניי Real Ryder

מתעניינים באימון ספיניניג בראשון לציון?
השאירו פרטים לייעוץ ללא עלות
הירשמו לאימון ספינינג עוצמתי בזאוס ראשון לציון
ללא עלות למנויי זאוס! 

ספינינג Real Ryder

דף הבית > חוגי סטודיו > ספינינג Real Ryder
8118*